Добриво Гумат сухий належить до біологічного добрива, яке має ефект стимулятора росту. Діючою речовиною є гумінові сполуки. Гумати мають великий позитивний вплив на родючість ґрунту та розвиток рослин. При кореневому застосуванні добрива у ґрунті активуються мікробіологічні процеси, елементи живлення переходять в доступну для рослин форму, поліпшується структура верхнього шару. Гумінові та фульвокислоти активують процес транспортування елементів живлення всередині рослини. Стимулюють ріст вегетативної та кореневої системи рослини, утворення генеративних органів, запилення квітів та формування плодів. Посилюють поглинаючу здатність кореневої системи та роблять фотосинтез та дихання інтенсивнішими. Застосування гумату сухого підвищує загальний імунітет рослини, адаптивну здатність до умов вирощування, а також покращує врожайність та скорочує строки достигання.
Склад: гумати в перерахунку на суху масу – 30-33%.
рН 9-10.
Гумат призначений для обробки насіння та посадкового матеріалу, а також для підживлення рослин протягом вегетації.
Маточний розчин:
пакет (150 г) розчинити в 1,5 л води, добре перемішати та настоювати добу. Після настоювання, розчин без осаду злити та використовувати для обробки різних культур.
Передпосівна обробка:
50 мл маточного розчину розчинити в 10 л води й замочити насіння на 6-8 годин, цибулини (бульби) – на 10-12 годин, саджанці – на 24 години.
Позакореневе підживлення:
50 мл маточного розчину розчинити в 10 л води та обприскати.
Кореневе підживлення:
100 мл маточного розчину розчинити в 10 л води та полити під корінь.
Проводити живлення квітів 1 раз на 10 днів.
Для овочевих, ягідних, плодових культур – 2-3 рази з інтервалом в 7-10 днів.
Витрата робочого розчину при оприскуванні становить 3-5 л/100м2;
при поливі – 0,5-1 л на рослину.
Додавання Гумату до бакових сумішей сприяє збільшенню їх проникності крізь клітинні мембрани.
Його присутність в робочому розчині посилює ефективність дії добрив, регуляторів росту та засобів захисту рослини.
Варто уникати сполучення Гумату із гербіцидами. Пришвидшення поширення та активності діючої речовини може призвести до сильнішого пригнічування культурних рослин і, навіть, до загибелі.
Для приготування бакової суміші із Гуматом слід завчасно приготувати необхідний обсяг маточного розчину, який додається в бакову суміш. У випадку сполучення із макро- та мікродобривами маточний розчин додається до бакової суміші останнім, після розчинення сухих та рідких добрив у воді.
Якщо використовуються регулятори росту, то вони додаються до робочого розчину після маточного розчину Гумату.
Інсектициди та фунгіциди додаються до бакової суміші останніми з робочих препаратів. Після них розчиняються лише прилипачі та ад’юванти.
Під час роботи забороняється палити та приймати їжу.
При приготуванні розчинів дотримуватися правил особистої гігієни.
Зберігати препарат в сухому, прохолодному приміщенні, окремо від харчових продуктів та ліків, у місцях, недоступних для дітей та тварин.
Фасовка | 150 г |
---|