540.00 грн.
Фостоксин допомагає позбутися кротів, створивши несприятливу для них обстановку, а також захиститися від міграції кротів. Побудувавши кульки в ряд, можна створити бар’єр: захистити теплиці, квіткові грядки, газони. Кроти відчувають неприємний запах, який відлякує їх і захищає від подальшого появи. Ефективність такого захисту від кротів не залежить від дощів і активний відлякувач кротів протягом одного сезону.
Фасовка | 45 г |
---|
Наявність:В наявності
Засіб від кротів Фостоксин допомагає позбутися кротів, створивши несприятливу для них обстановку, а також захиститися від міграції кротів. Побудувавши кульки в ряд, можна створити бар’єр: захистити теплиці, квіткові грядки, газони. Кроти відчувають неприємний запах, який відлякує їх і захищає від подальшого появи. Ефективність такого захисту від кротів не залежить від дощів і активний відлякувач кротів протягом одного сезону.
* Для осіб, які мають допуск до роботи з пестицидами!
Склад: фосфід алюмінію 56%.
Розфасовка: флакони по 0,045кг (75 табл)
Таблетки фостоксину закидають у свіжо відкриті горбики землі з розрахунку 5-7 таблеток на нору, закрити відкриті місця камінням, соломою або чимось подібним (щоб не засипати таблетку землею), потім утрамбувати землею (тобто блокувати вихід тваринам) . Також необхідно закласти пігулки в ходи, виявити які можна за допомогою щупа в радіусі 3-х метрах від горбка землі, оскільки саме лежище тварини знаходиться найчастіше під необробленою ділянкою, розкопавши вхід або внести таблетки в щілини, проробляючи щупом. Таблетки, потрапляючи в тунелі, пориті тваринами, починають розкладатися під дією вологи та кисню, що усередині тунелю. Газ досягає найдальших кутів розгалуженої системи. Від часу відкриття банки до часу спрацьовування препарату 20-30 хвилин, за цей час необхідно розкласти пігулки.
Препарат готовий до застосування. 5-7 таблеток на нору.
Правильне розміщення приманки – ключ до успіху!
Закладка приманки в постійному або глибшому місці найбільш ефективна, оскільки такі ходи використовуються кілька разів на добу. Щоб визначити головний шлях, що веде у двір або якусь частину саду, знайдіть постійно діючий хід, який веде, загалом, по прямій лінії або з’єднує два пагорби землі або дві області живлення (бічні ходи). Головні ходи часто прямують уздовж огорож, доріжок, фундаментів та інших зроблених людиною кордонів. Іноді головний шлях йде вздовж периметра полів або галявин, оточених кущами та деревами. Звивисті ходи на галявинах є «пробами», які можуть не використовуватися. Закладка приманки на таких пробних ходах може бути недоступною.
Не завдає шкоди ґрунту та рослинам.
Фасовка | 45 г |
---|