Конюшина лучна червона – багаторічна рослина, найпоширеніша кормова трава. Стебло пряме, розгалужене, заввишки 50-80 см. Квітки конюшини лучної зібрані у червоно-фіолетові кулясті головки-суцвіття. Має добре розвинену кореневу систему, яка заглиблюється в грунт на декілька метрів.
Конюшина холодостійка рослина, проте має низьку зимостійкість, та не відноситься до посухостійких культур, тому може постраждати від літньої спеки, відносно тіньовитривала.
Перед посівом проводиться підготовка ґрунту: звільнення від бур’янів, помірне зволоження ґрунту (погано переносить надлишок вологи). Культура не любить засолених і піщаних ґрунтів. Щоб червона конюшина давала гарне та поживне сіно, рекомендується вносити мінеральні калійно-фосфорні добрива.
Скошувати конюшину слід на початку цвітіння, коли вона містить найбільше поживних речовин. Запізнення зі збиранням призводить до того, що стебла рослин грубіють, в них зменшується вміст білка та збільшується вміст клітковини, що значно знижує поживну цінність корму.
Фасовка | 1 кг |
---|